Barcatering

Tegemist on ikkagi Teie pulmadega, olenemata sellest kas plaanite seda teha väikselt või suurelt, meie oleme valmis andma oma panuse!

 

Variante on palju ja iga pulm on erinev, seega toome siinkohal välja mõned ideed, mis võiks sobida just Teie pulmapeole:
 
Täielikult Korraldaja makstud baar
 
Toome kohale kõik vajalikud ja soovitud joogid, et pidu ilusti liikuma hakkaks. Jookide kogus vastavalt ettenähtud eelarvele.
 
Korraldaja makstud & müügibaar
 
Pakume erinevaid jooke vastavalt Teie endi soovile. Kohal on kõik tuntud näod nagu Viin, Dzinn, Viski, Tekiila ning ei puudu peolt ka Rumm. Lõplik alkoholikaart selgub loomulikult läbirääkimiste tulemusena.
Kindlasti muretseme ka selle eest, et olemas oleks kõik vajalikud pikendajad, ilusad menüüd ning kokteilid, mis vastaksid Teie tähtpäevale. Peo korraldajana võite pakkuda näiteks 2 jooki iga külalise kohta ning peale õhtusöögi söömist muutuks baar müügibaariks, kust siis külalised vastavalt enda soovile ja maitsele joogid ise soetada saaksid. See annab teile võimaluse pakkuda keelekastet terve peo vältel, samas jäädes eelarve piiridesse. Valik on teie!
 
Müügibaar. Kui eelarve on väiksem.
 
Teie valite välja, mida külalistele pakkuda ja meie teeme selle ära. Teie ainuke rahaline kohustus on meie teenus. Külalised ostavad kõik joogid endale ise.
 
Küsi pakkumist juba täna!